شعبانی‌بهار: نعمتی اعتماد به نفس خوبی دارد/مهمترین موضوع برای ما کسب مدال در ریکرو است

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اندونزی، غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی باکمان امروز برای مشاهده رقابتهای کمانداران کامپوند در سایت تیراندازی GBK حضور پیدا کرد.

وی با توجه به رنکینگ های کسب شده ریکروی ها برای تعیین خط کمانداران و شناخت حریفان در مرحله حذفی گفت: امتیازهای کسب شده متفاوت تر از دوره گذشته نبود، باید بهتر از این باشیم. به هرحال آنها برای تعیین موقعیت در جدول رقابت کردند و در شرایط بدی هم نیستند. امیدوارم برای اولین بار بتوانند در ریکرو جایگاهی مناسب را کسب کنند.مهمترین مسئله برای ما در ریکرو این است تا در بخش میکس در رده های اول تا سوم قرار بگیریم و سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را دریافت کنیم.

شعبانی‌بهار همچنین بعد از رقابت زهرا نعمتی و صعود به مرحله حذفی عنوان کرد: کارش سخت است ولی من خودم احساسم این بوده که او اعتماد به نفس خوبی دارد که در این میادین شرکت کرده است. نعمتی برای خودش برندی است و هر کسی حاضر نیست در این آزمونهای بزرگ قرار بگیرد اما او چنین کرد چرا که بسیار ریسک پذیر است.هدفش در مجموع ستودنی است.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان درباره میزبانی اندونزی خاطرنشان کرد:میزبانی اندونزی در چنین شرایط سخت اقتصادی خوب بوده است. وقتی بتوانید در چنین سطح بزرگی میزبانی را بر عهده بگیرید کار بزرگی کرده اید، آن هم در جامعه ای که اختلاف طبقاتی اش بسیار بالاست.کیفیت رسیدگی بسیار خوبی دارند و بخش نیروهای امنیتی آنها هم خوب کار می کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *