درخشنده: اگر ضیایی به سوئیس می‌رفت، وجهه بهتری داشت/ حضور حسابی در جلسه لیگ ملت‌ها اتفاق سوال‌برانگیزی بود!

سعید درخشنده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد برگزاری اجلاس لیگ ملت‌های والیبال با حضور آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی در لوزان سوئیس اظهار داشت: در این اجلاس نقاط ضعف و قوت مسابقات مورد بررسی قرار می‌گیرد. برای مثال اینکه تیم ما باید از فرانسه به آرژانتین برود و از آنجا به روسیه سفر کند و سپس به آمریکا برود. این‌ها نکات والیبالی است که باید مطرح شود تا برای سال آینده شرایط برای تیم ملی ایران بهتر شود. فردی باید به عنوان نماینده در این جلسه حضور پیدا کند که دانش والیبالی داشته باشد و بتواند چند کلامی در این مورد اظهارنظر کند.

وی ادامه داد: خانم حسابی به عنوان نماینده فدراسیون در این جلسه حضور داشت. وی تنها به سوئیس رفته بودند و فرد دیگری از فدراسیون همراه وی نبود. جایی که هر سال محمدرضا داورزنی حضور داشت، امسال خانم حسابی حضور داشت. رئیس فدراسیون خودش هم می‌توانست در این اجلاس حضور پیدا کند و فکر می‌کنم اگر اینگونه می‌شد وجهه بهتری داشت.

درخشنده خاطرنشان کرد: من خبر حضور حسابی در این جلسه را شنیدم و به نظرم اتفاق سوال برانگیزی بود. به هر حال رئیس فدراسیون تصمیم‌گیرنده است و من نمی‌توانم اظهارنظر بیشتری داشته باشم. در این جلسه معمولاً سوالات والیبالی هم پرسیده می‌شود و نماینده کشورها باید نسبت به آن پاسخگو باشند، اما حالا نمی‌دانم چه سوالاتی پرسیده شده و نماینده ایران چه پاسخ‌هایی داده است. 

رئیس کمیته بین‌الملل فدراسیون والیبال عنوان کرد: در دوره قبل که با آقای دکتر رفته بودیم یا روسای فدراسیون‌ها حضور داشتند و یا دبیر فدراسیون بودند و یا در نهایت رئیس لیگ بین‌الملل که یک کارشناس والیبال است به اجلاس آمده بود. شاید حسابی به عنوان رئیس کمیته بین‌الملل فدراسیون ایران به سوئیس رفته است، اما برای من مهم نیست که کسی جایگزین من می‌شود یا خیر، چون من جایگاه خودم را دارم. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد والیبال لطمه نخورد، چون همه برای موفقیت والیبال تلاش می‌کنند.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *