واکنش باشگاه اینتر به اتهامات نژادپرستانه+عکس

به گزارش خبرگزاری فارس، در جریان دیدار سنتی و حساس اینترمیلان و ناپولی که دیشب با برتری نرآتزوی میزبان خاتمه یافت، در دقیقه ۸۱ کولیبالی بعد از خطا روی بازیکن حریف و دریافت کارت زرد به نشانه اعتراض برای داور کف زد که با کارت زرد دوم و متعاقبا با کارت قرمز مواجه شد.

سپس مدافع سیاه چرده و بلند قامت ناپلی‌ها به نشانه اعتراض با تاخیر میدان را ترک کرد که با شعار‌های متوالی نژاد پرستانه هواداران اینتر مواجه شد.

در همین راستا و به سرعت کمیته انضباطی سری آ ایتالیا تشکیل جلسه داد و اینتر دو بازی از حضور تماشاگر محروم و در بازی سوم قادر به استفاده از بخشی از ورزشگاه برای حضور هواداران خواهد بود.

در ادامه لحظاتی پیش باشگاه اینتر با انتشار پیامی در مبارزه با نژادپرستی نوشت: از همان شب تاسیس باشگاه بیش از ۱۱۰ سال پیش که  با سفر در این مسیر گام برداشته ایم، ما همیشه به هرگونه تبعیض نژادی نه گفته‌ایم.

از سال ۱۹۰۸، اینتر نشان دهنده ادغام، نوآوری و پیشرفت است. تاریخ باشگاه و شهر میلان همواره در مهمان نوازی زبانزد خاص و عام بوده و ما برای ایجاد یک آینده بدون تبعیض مبارزه می کنیم. کسانی که این تاریخ را درک نمی‌کنند در نقطه مخالف و مقابل ما قرار دارند.

انتهای پیام/ک

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *